Yaşam

Head&Shoulders’ın en yeni Özel Saç Derisi Bakım Serisi DERMAXPRO’nun dijital marka yüzü Berfu Yenenler!

Dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders*, 15 Aralık Perşembe günü WU Bomonti’de düzenlediği etkinlikte en yeni ürünü uzman saç derisi bakım serisi DERMAXPRO’yu ve sürpriz dijital marka yüzü Berfu Yenenler’i tanıttı.

Head & Shoulders, dünyanın 1 numaralı şampuanı15 Aralık Perşembe gecesi P&G Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya Keyifli Kategorisi Marka Müdürü Esra ErdoğanEtkinlikte en yeni uzman saç derisi bakım serisi nerede. DERMAXPRO‘nin dijital marka yüzü berfu yemiş beyan edildi. heyecanla bekleyen konukların huzurunda sahneye davet edildi. berfu yemişEtkinliğin en büyük sürpriziydi.

DERMAXPROiçin Baş ve Omuzlar Beraber çalışacak olan Berfu Yenenler; işbirliği hakkında ‘Head&Shoulders dinamik, kendine güvenen, yiğit bir markadır. İzlediğimiz yol, attığımız yiğit adımlar ve yaptığımız işe odaklanarak çıtayı daima yükseltmeye çalışmamız birebir örtüşüyor. Karakterlerimizin uyumu sayesinde yapacağımız projelerin gücünün çok daha yüksek olacağını ve sizlere rahatlıkla aktarabileceğimizi düşünüyorum.’ sözlerini kullandı.

Kintsugi konsepti ile düzenlenen etkinlikte evinizde uzman saç derisi bakımı yaptırabilirsiniz. Head&Shoulders’ın ilk üçlü serisi  DERMAXPROtanıtıldı. Head&Shoulders’ın en yenisi DERMAXPRO,Üç farklı serisiyle, %100 beslenmiş** ve kepeksiz* bir saç derisi için aktif bileşenleriyle saç derisini nemlendirmenin yanı sıra 72 saate**** varan nem bariyerlerini ve kilitlerini onarmaya yardımcı olur.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu